Vefat, Teşekkür, Anma ve Mevlüt İlan Örnekleri
İlan örneklerini büyük görebilmek için üzerine tıklayınız...

Posta gazetesinin seri ilan sayfalarında; satılık daire, satılık arsa, tarla, bahçe, dükkan, ofis, işyeri ilanlarınız için Posta Seri İlan sayfaları size yeter. Bilinçli okuyu kitlesi, sürekli yükselen satışı, okur profilindeki geniş yelpazesi yanında Posta Seri İlan sayfalarının kampanyaları ve kelime fiyatlarıda göz önüne alındığında ilan veren için tartışılmaz bir tercih nedendir.

Aracınızı satmak, kiralamak, iş makinaları almak, satmak veya kiralamak istiyorsanız veya şirketinize uygun oto, araç, fabrikanıza, şantiyenize iş makinası arıyorsanız Posta Seri İlan Sayfalarına ilan verebilir ve kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

 

Posta Gazetesi'nde yayınlanmak üzere vereceğiniz vefat, teşekkür, mevlüt (mevlid), anma ilanlarınızın tüm tasarım işlemleri ajansımız tarafından yapılmaktadır. Vefat ilanı vermek için yapmanız gereken yalnızca, ilan metnini operatörlerimize telefon, mail veya faks yolu ile iletmektir. Posta Gazetesi'nde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanlarınız için iletişime geçebilir, tasarım ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Vefat İlanı fiyatları; posta gazetesinin belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden hesaplanır. Tam sayfa vefat ilanı, yarım sayfa ve çeyrek sayfa sosyal ilan fiyatları hesaplanırken gazetelerin ebat üzerinden verdikleri indirim oranları uygulanır.

Ekonomik Sosyal İlan; Minimum ölçüler için kullanılabilecek ekonomik tarifeli vefat ilanı fiyatları için operatörlerimizden bilgi isteyebilirsiniz. Vefat ilanı verme; gazete vefat ilanı sayfalarında yayınlatmak istediğiniz Posta'ya Taziye İlanı, Posta'ya Başsağlığı İlanı, Posta'ya Teşekkür İlanı, Posta'ya Anma İlanı, Posta'ya Vefat İlanı, Posta' ya Ölüm İlanlarının her türlü dizgi ve tasarım hizmeti ücretsiz yerine getirilmektedir.