Vefat, Teşekkür, Anma ve Mevlüt İlan Örnekleri

Posta gazetesinin sosyal ilan vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim numaralarımızdan veya yandaki ilan gönderme formundan ulaşabilirsiniz. Sosyal ilanlarda tercih edilen gazetelerin başında gelen Posta gazetesi yüksek tırajı sayesinde okunurluluğu fazla olan gazetedir. Aynı zamanda Posta Gazetesini diğer gazetelerden ayıran bir diğer özellik ise fiyatının cazip olmasıdır. Rahatlıkla Posta' ya vefat ilanı, Posta' ya teşekkür ilanı, Posta' ya anma ilanı, Posta' ya mevlüt ilanı verebilirsiniz.

Posta Sosyal ilan sayfalarına;
ilan taleplerinizde Türkiyenin neresinde olursanız olun, bire telefon ile ajansımızın yetkili personellerine ilan metninizi yazdırabilir, e-mail veya faksa çekerek ilanınızın tasarımını yaptırabilir, fiyat alabilirsiniz. Çeyrek sayfa, yarım sayfa, tam sayfa ilanlarınızda ekstra indirimleri mutlaka öğreniniz.

Posta Gazetesi İstanbul, Ankara, Ege, Akdeniz baskılarına teşekkür ilanınızı resmi ilan ajansınız aracılığıyla tasarım dizgi ücreti ödemeksizin kolay ve ekonomik olarak yayınlatabilirsiniz. Doktora teşekkür ilanlarınızda göz alıcı tasarımlarla beğeninceye kadar dizgi hizmeti ücretsiz verilmektedir. Çeyrek, yarım sayfa, tam sayfa ilanlarınızda ekstra indirimleri gözden kaçırmayınız.

Merhumun veya Merhumenin vefatından sonra onu anmak amacı ve yaşadığınız o eski günleri hatırlatan veya hatırlatacak gazete ilanlarıdır.

Posta Gazetesi'nde yayınlanmak üzere vereceğiniz vefat, teşekkür, mevlüt (mevlid), anma ilanlarınızın tüm tasarım işlemleri ajansımız tarafından yapılmaktadır. Vefat ilanı vermek için yapmanız gereken yalnızca, ilan metnini operatörlerimize telefon, mail veya faks yolu ile iletmektir. Posta Gazetesi'nde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanlarınız için iletişime geçebilir, tasarım ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Türkiye'nin bütün şehirlerinden; Mimar, Mühendis, Sekreter, Webmaster, Bayan eleman, Kasiyer, Müşteri Temsilcisi, Bilgi işlem Operatörü, Yönetici Asistanı, Torna, Tesviye elemanı, Tekstil elemanı, Remayözcü, Kontrolcü, Son Ütücü, İş Makinası Operatörü, Servis Şöförü, Makam Şoförü, Tahsilat Elemanları, Kasiyer Eleman ilanlarınızı kolayca yayınlayın.