Posta Seri İlan sayfalarında yayınlatmak istediğiniz eleman ilanı, zayii ilanı, kayıp ilanı, yitik ilanı, vefat ilanı, taziye ilanı, teşekkür ilanı, anma ilanı, emlak ilanı, otomotiv ilanı ve her türlü ilanlarınızı ilan & reklam formunu doldurarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye'nin her yerinden alan kodu çevirmeden gazete ilan hattı 444 0 354

Nüfus cüzdanı, öğrenci kimliği, ehliyet, askeri kimlik, pasaport veya işyeri kimlik kartı kayıp yada zayi ilanı vererek gazetede ilanı yayınlatabilirsiniz. İlan maliyetleri çok fazla olmamakla beraber uygun fiyatla yayınlanmaktadır. Şayet önemli bir belgenizi kaybetti iseniz kesinlikle kayıp / zayii ilanı vermeniz gerekmektedir.

POSTA GAZETESİNE NÜFUS CÜZDANI KAYIP İLANI

Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı sabah gazetesinin sarı sayfalarında ekonomik fiyatlarla yayınlanabilir.
Örnek: Nüfus Cüzdanımı Kaybettim Hükümsüzdür. Ayşegül YALIN

 
POSTA GAZETESİNE ARABA RUHSATI KAYIP İLANI
Araba ruhsatı kayıp ilanı otomobil ruhsatı kayıp ilanı araç ruhsatı kayıp ilanı bu tür kayıp ilanlarınızı vermek için sadece biz Gazete Seri İlan hizmetlerine 7 gün 24 saat online olarak internet yoluyla veya fax telefon yoluyla ilanınızı yazdırabilirsiniz.
Örnek: 34.ELC.032 Plakalı aracımın ruhsatını kaybettim hükümsüzdür. Sevgi GÜNGÖREN
 
POSTA GAZETESİNE ASKERİ KİMLİK KAYIP İLANI
Askeri kimlik TC içerisinde ve dısarısında görevli askerlerin tanınmasını sağlayan kurum ve askeriye içerisinde dolaşmalarından görevlendirmelerine kadar bütün işlemlerde onların içeride ve dışarıda tanınmasını sağlayan bir kimlik türüdür. Askeri kimlik kaybı olduğunda ileride veya aynı günler içerisinde herhangi bir karışımlığın meydana gelmemesi için gazeteye askeri kimlik kayıp ilanı verilmesi askeriye tarafından zorunlu kılınmıştır. Bu sırada Gazete Seri İlan hizmetleri devreye girmektedir ve askeri kimlik kartının kaybolması dahilinde bunu gazetede kayıp ilanı olarak yayınlamaktadır.
Örnek: Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri personel kimliğimi kaybettim hükümsüzdür. Kemal ERTÜRK
 
 POSTA GAZETESİNE SÜRÜCÜ BELGESİ (EHLİYET) KAYIP İLANI
Ehliyet sürücü belgesi kaybedildiğinde kayıp ilanı verilmesi zorunludur. Gazete Seri İlanlar sürücü belgesi ehliyet kayıp ilanlarınızı istediğiniz gazetelerde yayınlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ileride bu sürücü belgesi ve ehliyet kayıplarından dolayı sorunlar yaşamaması için Gazete Seri ilanlar online destek ve fax mail telefon yoluylada kayıp ilanlarınızı almaktadır.
Örnek: Ehliyetimi kaybettim hükümsüzdür. Sıla DEMİR
 
POSTA GAZETESİNE FATURA KAYIP İLANI
Fatura bir mal veya hizmet karşılığında müşteriye kesilen belge niteliğini taşımaktadır. Fatura irsaliyeli fatura kayıp ilanlarının gazetelerde yayınlanması yasalar çerçevesinde zorunludur. Bunun için Gazete seri ilanlara fatura kayıp ilanınızı yazdırmanız yeterlidir.
Örnek: Üsküdar Vergi Dairesi 0003400012 No'lu mükellefiyim Seri-A: 0000xx no'lu faturamı kaybettim hükümsüzdür. Hamdi ÖZTÜRK

Türkiye'nin bütün şehirlerinden; Kayıp kişi, kaşe, öğrenci kimliği, kayıp paso, sürücü belgesi, kayıp plaka, sağlık karnesi, kayıp tabanca ruhsatı, yitik, kayıp taksi fişi, yeşil kart kayıp ilanı, ödendi makbuzu kayıp ilanı,iş yeri (kurum kimliği) kayıp ilanı posta seri ilan sayfalarına zayii ilanı verebilirsiniz.